Способи доставки зоотоварів:


Спосіб №1 - Замовлення за вказаною адресою (Харків).

Мінімальная сумма замовлення - 1000 грн. для доставки курьером.
У зв'язку із ситуацією, на даний момент доставка платна – 70 грн.
Товар доставляється до під'їзду.
Дякуємо за розуміння.

 

Доставка здійснюється в діапазоні двох годин, про який клієнт домовляється з менеджером. Якщо в обумовлений час клієнт не може прийняти замовлення, доставка переноситься на інший час та її вартість становитиме 70 грн.

Якщо покупець не може прийняти доставку в зазначений/обумовлений час, він повинен повідомити про це в день доставки до 14.00.

Якщо покупець зі своїх причин не може прийняти доставку у вказаний/обумовлений час або переносить час доставки (коли кур'єр вже здійснює доставку), повторна вартість доставки оплачується клієнтом та її вартість - 70 грн.

Покупець при отриманні замовлення повинен перевірити відповідно до накладної кількість товару, терміни придатності, цілісність упаковки та фасування. Після отримання замовлення претензії щодо товару не приймаються. Щоб уникнути непорозуміння, рекомендуємо оформляти замовлення через сайт.

 

 

Спосіб №2 – Доставка по Україні

Мінімальна сумма замовлення - 100 грн.
(Замовлення менше 100 грн. не обробляються)

Вартість доставки не входить до вартості замовлення.
Покупець зобов'язаний перевірити наявність, цілісність, комплектацію та всі якісні характеристики товару безпосередньо на складі перевізника при отриманні. При виявленні дефектів необхідно діяти згідно з внутрішніми правилами перевізника (скласти претензію тощо). Претензії щодо невідповідності замовлення приймаються лише у момент отримання замовлення на складі компанії-перевізника.

 

Спосіб №3 – Самовивіз

Мінімальна сумма замовлення - 100 грн.
(Замовлення менше 100 грн. не обробляються)

Товар при самовивозі необхідно попередньо забронювати (оформивши замовлення через сайт та отримавши підтвердження від менеджера). В наявності товарів на магазині за інтернет-цінами немає.